Wystawcy na Świdkonie

Wielkimi krokami zbliża się Świdkon X: Włącz się w fantastykę!. W niedługim czasie uchylimy rąbka tajemnicy odnośnie atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. W tej chwili prezentujemy pokrótce informacje o wystawcach na Świdkonie.

e-Legion.pl

Od samego początku powstania sklepu w 2012 roku, Legion wraz z swoją ekipą nieprzerwanie wspiera konwent i inicjatywy Klubu Fantastyki „Obelisk”. Swoją działalność zaczął od sprzedaży gry karcianej Magic the Gathering, komiksów i figurek kolekcjonerskich. Obecnie w asortymencie sklepu można znaleźć także gry planszowe i bitewne, gadżety związane z szeroko pojętą fantastyką i wiele innych. Organizator licznych wydarzeń, turniejów o skali lokalnej i ogólnokrajowej.

 

Igralion

Sympatyczni ludzie, od 2013 roku regularnie wystawiający się na Świdkonie. Internetowy sklep mający w swojej ofercie liczne gry, figurki, gadżety i wiele praktycznych przedmiotów. Idealne miejsce gdzie znajdziecie zbiór znakomitych i niebanalnych pomysłów na prezenty.

 

Zone of Gadgets

Wystawca oferujący na Świdkonie figurki, koszulki i wiele innych interesujących gadżetów o tematyce fantastki, gotyku. Miejsce w którym znajdziecie wiele inspiracji do nadania oryginalnego charakteru swojemu otoczeniu.